Workshop

Zpíváte rádi? Přijměte naše pozvání na pěvecký workshop s americkou skupinou Rescued, která zpívá současnou křesťanskou hudbu. Jedná se o chvály laděné do gospelu a folku a těšit se můžete i na některé písně staré již několik staletí, které prošly moderní úpravou. Zde si můžete poslechnout záznam z minulého koncertu v rámci workshopu.
Celý workshop bude překládán do češtiny, ale zpívat se bude samozřejmě anglicky.

Přihláška na workshop

Program
Pátek    18:00-21:00 Zahájení a nácvik
Sobota   9:00-12:00 Nácvik
                   12:00-13:00 Oběd
                   13:00-17:00 Nácvik (s přestávkou na občerstvení)
Neděle  14:00 Zkouška
17:00 Koncert

 


Další informace

Kde. Workshop se koná na faře Českobratrské církve evangelické v Olomouci  (Blahoslavova 916/1). Závěrečný koncert se koná ve Vlastivědném Muzeu, v sále Václava III, nám. Republiky 5, Olomouc.

Cena za workshop je 250 Kč  při platbě do 31. 5. (zahrnuje mimo jiné tričko, občerstvení, noty, pronájem prostor…). Prosím plaťte převodem na účet 2300325930/2010, VS: 20180629, do poznámky k platbě napište příjmení účastníka.
Při platbě po 31. 5. nebo na místě je cena 300 Kč. 

Sleva je možná, nechceme, aby finance byly překážkou Vaší účasti, v příp. potřeby napište do poznámky v přihlášce.
Pokud z nějakého důvodu nemůžete přijet a odhlásíte se, účtujeme 50 Kč stornovací poplatek. Při odhlášení po 25. 6. se peníze nevrací. Děkujeme za pochopení.

Oběd. Na sobotu bude zajištěn společný oběd na faře. Na výběr bude guláš nebo zeleninový salát s pečivem. Cena za oběd je 70 Kč. Tuto částku pošlete prosím dohromady s účastnickým poplatkem na účet.

Nocleh. Pokud potřebujete nocleh, pokusíme se ho zajistit v rodinách. Vezměte si s sebou karimatku a spacák.

Předpokládáme, že se přihlašujete na celý workshop, který bude zakončený společným koncertem v neděli 1. 7.  v 17:00. Pokud víte, že se nezúčastníte celého workshopu nebo koncertu, prosíme, sdělte nám to v přihlášce!

Oblečení na koncert pro zpěváky: jednobarevné (nejlépe černé) kalhoty nebo sukně a Rescued tričko, které dostanete na místě

Přineste si s sebou něco na pití.

Měli byste zájem o seminář týkající se vedení chval? Seminář by byl o tom, jak a proč uspořádavat písně na večer chval či bohoslužby, jak z hlediska obsahového, tak i čistě praktického, příp. si popovídat o vedení chval s ostatními a s Adrianne, která slouží jako vedoucí chval už několik desítek let. Seminář by se uskutečnil v pondělí 2.7. nebo v sobotu večer po zkoušce zpěvu. Pokud byste měli zájem se zúčastnit, napište do komentářů v přihlášce vaše časové možnosti nebo pište na mail.

Kontakt: rescued12@gmail.com.

Přihláška na workshop

Comments are closed, but trackbacks and pingbacks are open.